HR Business Partner

BH-267035
  • Competitive
  • Poland Swarzędz
  • Permanent
  • Manufacturing
Rekrutacja dla globalnego lidera w zakresie automatyki na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań

Obowiązki:

  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy oraz środowiska pracy
  • Dbanie o Employee Experience
  • Wsparcie rozwoju pracowników i wyznaczanie ścieżek kariery
  • Przeprowadzanie rozmów motywacyjnych i dokonywanie ocen pracowniczych
  • Organizacja programów motywacyjnych i nagród dla pracowników
  • Reagowanie na potrzeby i oczekiwania pracowników
  • Implementacja projektów i strategii biznesowych
  • Rozwiązywanie konfliktów między pracownikami
  • Utrzymywanie efektywnej komunikacji w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat - zwłaszcza w obszarach miękkiego HR-u
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność
  • Komunikatywność
  • Empatia
  • Umiejętności organizacyjne
  • Punktualność

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, kartę Multisport)

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.