Specjalista ds. danych

BH-268970
  • Competitive
  • Poland Kraków
  • Permanent
  • Alternative & Renewable Energy
  • Energy from Waste / Biomass
  • Power Generation, T&D
  • T&D
Rekrutacja dla Generalnego Wykonawcy z branży elektroenergetycznej na stanowisko:

Specjalista ds. formalno - prawnych

Lokalizacja: Kraków

Obowiązki:

  • Opracowywanie aktów planowania przestrzennego
  • Uzyskiwanie decyzji i pozwoleń wymaganych w procesie inwestycyjnym
  • Uzgadnianie przebiegu inwestycji liniowych wraz z pozyskiwaniem tytułów do nieruchomości
  • Reprezentowanie inwestorów realizujących zadania celu publicznego
  • Pozyskiwanie i weryfikacja danych z ewidencji gruntów i budynków
  • Obsługa formalno - prawna realizowanych inwestycji
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie na kierunku: geodezja, gospodarka przestrzenna, ochrona środowiska, inżynieria lądowa lub prawo i administracja / pokrewne
  • Znajomość AUTOCAD oraz QGIS
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu procesu inwestycyjnego (Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, Ustawa o gospodarce nieruchomościami, Kodeks postępowania administracyjnego, Prawo budowlane)
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane
  • Doświadczenie przy realizacji inwestycji liniowych - mile widziane
  • Umiejętność pracy w środowisku EWMAPA - mile widziane

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w innowacyjnym środowisku
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjne warunki pracy

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.